Sušice - Katovice

Délka: 31 km Doba jízdy: 2 dny Obvyklé časy odjezdů:  mezi 9.00 - 12.00  z vodáckého kempu v Sušici

Tento dvoudenní výlet po řece Otavě je vhodný pro ty, kteří si chtějí sjet Otavu, vyzkoušet spaní pod stanem, ale nemají dostatek volného času. Poplujete krásnou přírodou a nespornou výhodou na této trase je hodně úseku, kde není třeba pádlovat. Půjčovna lodí Otavatour Vám navrhuje tuto variantu kempování: První den ujet trasu Sušice - Horažďovice, nebo Střelské Hoštice. Druhý den dojet do cílového místa vodáckého kempu v Katovicích mezi 15 - 17 hodinou. Toto je pouze orientační rozvrhnutí plavby. Vy si můžete upravit program dle Vašeho uvážení. Rezervaci tohoto výletu, doporučujeme udělat co nejdříve, nejlépe v jarních měsících. Pro rezervaci výletu klikněte ZDE. Začátek plavby (úterý) a den dojezdu (středa), je u tohoto výletu neměnný. Jestli-že ukončíte výlet v jiném místě nebo v jiný den, budeme Vám nuceni překalkulovat půjčovné a dopravné dle našeho ceníku. Pokud nechcete být vázání na dni a  místě startu i vrácení vybavení můžete si vyplnit nezávaznou rezervaci, kde si sami určíte místo den a čas odjezdu a dojezdu. 
 

Ceník & informace

Kanoe nebo kajak

Cena za osobu a den 175 Kč.

Cena zahrnuje 1x kanoe dvoumístná, 2x pádlo 2x barel, dopravu lodě na místo startu v Sušici a místa dojezdu z Písku. Další sportovní materiál nad rámec  výletu např. vesta se účtuje dle ceníku.

V případě, že si objednáte méně pádel nebo barelů, cena za komplet se nemění. Čas a místo pro navrácení vybavení je mezi 13.00 - 15.00 hod (nutno dodržet), na levém břehu Otavy v Písku na parkovišri u Václavského jezu. Pokud nevrátíte materiál v tuto dobu a na tomto místě budeme nuceni Vám dopravu a půjčovné účtovat dle ceníku.