Sušice - Písek

Délka: 59 km Doba jízdy: 4 dny Obvyklé časy odjezdů:  mezi 9.00 - 12.00  z vodáckého kempu v Sušici

Tento čtyřdenní výlet po řece Otavě je vhodný pro všechny věkové kategorie (studenty, rodiny s dětmi). Jedná se o 59km dlouhou plavbu s několika jezy v krásné krajině. Cestou proplujete např. Horažďovicemi, Strakonicemi a mnoha dalšími vesnicemi a městy. Půjčovna lodí Otava tour navrhuje tuto variantu kempování: První den ujet trasu Sušice - Horažďovice nebo Střelské Hoštice (doporučujeme). Druhý den dojet do Katovic nebo Strakonic. Třetí den do Putimi nebo do Sudoměře a poté čtvrtý den dojet do cílového místa na Václavský jez v Písku, mezi 13 -15 hodinou. Toto je pouze orientační rozvrhnutí plavby. Vy si můžete utvořit program dle Vašeho uvážení. Rezervaci tohoto výletu, doporučujeme udělat co nejdříve, nejlépe v jarních měsících. Pro rezervaci výletu klikněte ZDE. Začátek plavby (pondělí) a den dojezdu (čtvrtek), je u tohoto výletu neměnný. Jestli-že ukončíte výlet v jiném místě nebo v jiný den, budeme Vám nuceni překalkulovat půjčovné a dopravné dle ceníku. Pokud nechcete být vázání na dni a  místě startu (vrácení) vybavení můžete si vyplnit nezávaznou rezervaci, kde si sami určíte místo den a čas odjezdu a dojezdu. 

Ceník & informace

Kanoe nebo kajak

Cena za osobu a den 125 Kč.

Cena zahrnuje 1x kanoe dvoumístná, 2x pádlo 2x barel, dopravu lodě na místo startu v Sušici a místa dojezdu z Písku. Další sportovní materiál nad rámec  výletu např. vesta se účtuje dle ceníku. V případě, že si objednáte méně pádel nebo barelů, cena za komplet se nemění.

Čas a místo pro navrácení vybavení je mezi 13.00 - 15.00 hod (nutno dodržet), na levém břehu Otavy v Písku na parkovišri u Václavského jezu. Pokud nevrátíte materiál v tuto dobu a na tomto místě budeme nuceni Vám dopravu a půjčovné účtovat dle ceníku.  

půjčovné účtovat dle ceníku.